Bielański Klub Karate Kyokushin

Rok 2016

29-09-2016

CHALLENGER 2016

W sobotę 24 września odbył się w Opolu 14 Turniej Challenger, w którym wystartował Marek Odzeniak. Zapraszamy do przeczytania relacji...
Kategoria: Turnieje
Napisał: bkkk

W Turnieju Challenger wzięło udział kilkudziesięciu zawodników w tym zawodnicy z Ukrainy i Chorwacji.

Bielański Klub Kyokushin Karate reprezentował Marek Odzeniak, który zwyciężył w kategorii do 85 kg. Marek stoczył trzy pojedynki, w pojedynku finałowym zwyciężył z Mateuszem Golobem z Opola.

Podczas walki Marek uległ kontuzji złamanie nasady kości promieniowej, niestety ta kontuzja wyklucza Marka z udziału w Mistrzostwach Europy otwartej kategorii wagowej, które mają się odbyć w Sofii w dniach 25 - 26 listopada.