MATEUSZ DYNIEWICZ

Wicemistrzem Europy 2023

MACIEJ MAZUR i MONIKA ZIELIŃSKA

Wicemistrzami Świata 2022

Odział BC Mariusza Mazura zrzesza kluby współpracujące ze sobą w ramach organizacji WKO Shinkyokushinkai. Kluby te regularnie spotykają się na wspólnych treningach, zawodach czy szkoleniach.

Obejrzyj Klub!

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszym klubie.

szczegóły »

Motto

Droga Budo skupia się na postawie. Staraj się utrzymać właściwą postawę przez cały czas.

Myśl

Skoro karate istnieje po to, by kształtować ducha i trenować ciało, to musi być ono drogą moralności wykraczającą poza samą technikę...

Sportowe urodziny

Drogi Rodzicu!
Czy chcesz aby urodziny Twojego dziecka były wspominane przez kolejny rok, pełne wrażeń i atrakcji oraz świetnej zabawy?
Sprawdź ofertę!

szczegóły »

Forest Fitness

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego klubu fitness!

szczegóły »

Turnieje

30-10-2013

WOM 2013 - RELACJA

28 września w hali sportowej przy ul. Racławickiej odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin. Reprezentacja BKKK zdobyła 22 medale.
Niestety w relacji zamieszczonej 7 października wkradł się błąd. Wśród zawodników BKKK, którzy zdobyli medal na WOM-ie nie został wymieniony MICHAŁ PIOTROWSKI - zwycięzca kumite w kategorii średniej chłopców rocznik 2002-03. Serdecznie gratulujemy i przepraszamy za pomyłkę.
Kategoria: Turnieje
Napisał: bkkk

W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników z Warszawskich klubów, BKKK reprezentowało 17 zawodników.

Zawodnicy BKKK zdobyli w sumie 22 medale. Poniżej przedstawiamy wszystkich reprezentantów BKKK, którzy zajęli miejsca punktowane:

• Bartosz Muszyński 2 m. kumite

Warto odnotować fakt, że zawodnicy warszawscy prezentują bardzo wysoki poziom sportowy  zdobycie medalu w najbardziej obsadzonych kategoriach wagowych było sporym wyzwaniem.

Serdeczne gratulacje, należą się zawodnikom  i szkoleniowcom, którzy podjęli wyzwanie i postanowili walczyć w Turnieju.

Przed nami kolejne turnieje, które powinny pomóc nam w przygotowaniu reprezentacji klubu na planowany start podczas kolejnej edycji Dream Cup 2014, która odbędzie się w Hali Sportowej Tokio Metropolitan w sierpniu przyszłego roku.