BielaA?ski Klub Kyokushin Karate na Facebooku
Bielański Klub Karate Kyokushin

szczegóły »

Grupa klubów, instruktorów i zawodników skupiona w oddziale BC Mariusza Mazura należy do ścisłej czołówki krajowej. Od lat zawodnicy prowadzeni przez Mariusz Mazura, Tomasza Lenkiewicza, Pawła Orysiaka zdobywają najwyższe trofea w Mistrzostwach Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych.

Obejrzyj Klub!

Panoramy wymagają obsługi Adobe Flash Player

Motto

Droga Budo skupia się na postawie. Staraj się utrzymać właściwą postawę przez cały czas.

Myśl

Skoro karate istnieje po to, by kształtować ducha i trenować ciało, to musi być ono drogą moralności wykraczającą poza samą technikę...

Sportowe urodziny

Drogi Rodzicu!
Czy chcesz aby urodziny Twojego dziecka były wspominane przez kolejny rok, pełne wrażeń i atrakcji oraz świetnej zabawy?
Sprawdź ofertę!

Forest Fitness

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego klubu fitness!

Honorujemy karty

FitProfit, Multisport plus, OK system

Bielański Klub Kyokushin Karate jest objęty programem "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży"

O klubie

Historia powstania Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy Mariusz Mazur i Andrzej Niedzielski założyli na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie swoje Dojo.

Fundament budowy klubu stanowiła i nadal stanowi sztuka walki o nazwie kyokushin karate, ponieważ obydwaj założyciele, byli i są wybitnymi trenerami - instruktorami owego stylu. Praca całego zespołu owocuje zdobywanymi kolejnymi tytułami Drużynowych Mistrzów Polski w kategoriach juniorów młodszych, juniorów i seniorów.

Klubowi zależy na integrowaniu różnych dyscyplin sportowych oraz form aktywności ruchowych i z czasem oferta klubu zaczyna powiększać się o kolejne zajęcia.

Na dzień dzisiejszy klub został przeniesiony do najpiękniejszej i jednej z najnowocześniejszych hal sportowych w Warszawie. Nowe miejsce znajduje się przy Zespole Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki przy ul. Leopolda Staffa 3/5. To ogromne wyróżnienie i docenienie dotychczasowej pracy Bielańskiego Klubu i wielkie uznanie naszej działalności przez władze gminy, z czego jesteśmy naprawdę dumni.

I tak nowa siedziba dzięki współpracy ze szkołą posiada fachową kadrę instruktorską oraz sympatyczną, prorodzinną i prozdrowotną atmosferę. Obecnie klub w swojej ofercie posiada:

• karate
  • siłownia
  • zajęcia fitness tj. m. in. Magic Bar, Fatburning, TBC, ABT, Płaski Brzuch, Cycling (Spinning), Zumba
  • badminton
  • tenis stołowy
  • nowoczesną klimatyzowaną siłownię i salę fitness
  • pełno-wymiarową halę o powierzchni 1400 m2

Cały czas jednak nasza oferta powiększa się i urozmaica o nowe zajęcia. Dlatego polecamy odwiedzać nasza stronę internetową i śledzić na niej nowości oraz pojawiające się promocje.

Warto również zauważyć, iż działalność naszego klubu polega na rozwoju i upowszechnianiu kultury fizycznej poprzez:

Zajęcia prowadzimy oczywiście dla wszystkich grup wiekowych, zaczynając od dzieci w wieku 5 lat, a kończąc na osobach w kwiecie wieku, nasza oferta dotyczy, więc całych rodzin.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i swojej rodziny!